Onbiron Grup

Onbiron Grup olarak Mikronize Mineral üretimi, Katma değeri yüksek özel kimyasal üretimi, Endüstriyel tesisler yapımı ve kimyasal ham madde ticareti konularında faaliyet gösteren 4 şirketten oluşmaktayız.


Çalışma alanlarına göre şirketlerimiz;

 • Onbiron Kimya: Katma değeri yüksek özel kimyasal üretimi.
 • Onbiron Yapı: Endüstriyel tesisler başta olmak üzere yenilikçi, özgün ve güvenilir yapılar tasarımı ve yapımı.
 • Onbiron Mikronize: Yüksek özellikli Mikronize mineral üretimi ve satışı.

Onbiron Global

Global ölçekte Tedarik zincirinin bir halkası olarak kimyasal ham madde ticareti konusunda uzmanlaşmış bir kurumsal yapıdır.

Global Tedarik zincirinin büyük sorunlar yaşadığı günümüzde müşteri kimyasal ham madde ihtiyaçlarını tespit ederek hızlı ve etkin çözümler sunmak amacıyla oluşumumuzu tamamladık.

Hedefimiz belirli sektörlerdeki müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda planlı ve sürekli olarak ham madde tedariki konusunda etkin çözümler sunmak ve belirli ürün gruplarında stok gücüyle üretimin devamlılığına katkıda bulunmaktır.


Kültürümüz

Satışını yaptığımız ve ilgilendiğimiz her Hammaddenin kendi özel kriterlerine hakim olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını cevaplarken, teklif verirken, lojistik ve ticari operasyonları yönetirken bilgi ve tecrübemizi tüm detayları ile paylaşmak ve sonuca doğru yürüme sürecinde açık, şeffaf, destek verici, anlayışlı ve etik yaklaşım sergilemek.


Güvenilir Partner

Geçmiş ticari, teknik ve operasyonel deneyimlerimizde elde ettiğimiz birikimimizi partnerlerimizin gereksinimlerini ihtiyaçlarını karşılarken oluşturduğumuz güvenin daha da artmasını hedefliyoruz. Dünya Fiyat ve tedarik trendlerini sürekli takip ederek partnerlerimize stratejik tedarik desteği sağlıyoruz. Operasyonel olarak optimum lojistik seçeneklerini partnerlerimize sunuyoruz ve çözümcü yaklaşımla en doğru lojistik ile mükemmeliyetçi pazar bilgisi ve ürün uzmanlığı sağlıyoruz.


Proje Geliştirme

Tedarikçileriyle uzun vadeli alım garantileri ile geliştirdiği projeleri Yurt içinde ve dışında partnerlerinin sürdürülebilir uzun vadeli olarak sunan Onbiron Global, yenilikçi bir tedarik zinciri anlayışıyla partnerlerinin üretimlerini geliştirmesini sağlamaktadır. Seçilen stratejik ürünler için özel projeler geliştirerek sermaye sağlayıcısı olarak da görev almaktadır.

 • HAKKIMIZDA
  HAKKIMIZDAHAKKIMIZDAHAKKIMIZDAHAKKIMIZDAHAKKIMIZDA
 • SORUMLULUK
  SORUMLULUKSORUMLULUKSORUMLULUKSORUMLULUKSORUMLULUK
 • ÜRÜNLER
  ÜRÜNLERÜRÜNLERÜRÜNLERÜRÜNLERÜRÜNLER
 • HABERLER
  HABERLERHABERLERHABERLERHABERLERHABERLER
 • KARİYER
  KARİYERKARİYERKARİYERKARİYERKARİYER
 • İLETİŞİM
  İLETİŞİMİLETİŞİMİLETİŞİMİLETİŞİMİLETİŞİM